Metalwork

50 anni, 1967 - 2017

Adresser og Kontaktpersoner

Hovedkontor og lager
Metal Work Danmark A/S
Korskildelund 1
2670 Greve
Telefon 70 22 23 11
Telefax 70 22 27 59
metalwork@metalwork.dk

Direkte telefonnumre & e-mail
Thorstein Dam, adm. direktør, 70 22 23 11 / mobiltelefon 20 23 83 11
thorstein@metalwork.dk


Morten Ruder, salg, 43 41 02 22 / mobiltelefon 26 14 98 06
morten@metalwork.dk


Gitte Madsen, administration, 43 41 02 21,
gitte@metalwork.dk


Camilla Roepstorff Møller, økonomi, 43 41 02 29
camilla@metalwork.dk


Alex Hansen, teknik, 43 41 02 32 / mobiltelefon 40 18 35 11
alex@metalwork.dk


Heidi Svendsen, ordremodtagelse, 43 41 02 38
heidi@metalwork.dk


Michael Hansen, indkøb/ordremodtagelse, 43 41 02 24
michael@metalwork.dk


Michael E. Bonde, teknisk support, 43 41 02 27
michael-bonde@metalwork.dk


Jón F. Ellingsgaard, teknisk support, 43 41 02 26
jon@metalwork.dk


Dennis Sørensen, lager, 43 41 02 35
Dan Olsen, lager, 43 41 02 33
Brian Hansen, lager/montage
Thomas Madsen, lager


Eksternt salg:
Knud Skovsgård, Distriktschef, Nordjylland, mobiltelefon 40 32 73 23
knud@metalwork.dk


Michael G. Larsen, Distriktschef, Midtjylland, mobiltelefon 24 82 01 40
michael-larsen@metalwork.dk


Niels Chr. Schultz, Distriktschef, Fyn og Syd- og Sønderjylland, mobiltelefon 20 23 73 11
niels-chr@metalwork.dk


Jan Christensen, Distriktschef, Sjælland, mobiltelefon 20 45 46 04
jan-c@metalwork.dk


Jan Poulsen, Distriktschef, Sjælland, mobiltelefon 40 31 36 04
jan-p@metalwork.dk

Salg Norge:
Thorstein Dam, mobiltelefon +45 20 23 83 11,
thorstein@metalwork.dk

Servi AS
Telefon: +47 64 97 97 97
Telefax: +47 64 97 98 99
www.servi.no
post@servi.no